Üyelik Sözleşmesi

Site İçeriği & Üyelik Sözleşmesi

Site İçeriği

Bu web sitesinin tasarım ve içeriği  aracinisat ekibi tarafından uzun emekler sonucu üretilmiştir. aracinisat site içeriğinin herhangi bir bölümünün hatalı olmasından, hatalı çalışmasından, sunulan verilerin herhangi bir bölümünün veya tamamının eski veya eksik olmasından sorumlu tutulamaz. aracinisat (aracinisat) web sitesinin kullanıcı ve/veya ziyaretçileri aracinisat tarafından sağlanan bilgiler ve veriler üzerinde herhangi bir hak iddia edemez. aracinisat, aracinisat internet sitesinde yayınlanan bilgi ve ilanlar haberlerden verilerin kullanımından doğacak dolaylı veya dolaysız zararlardan herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz aracinisat sizlere daha iyi hizmeti sunmak icin elinden gelen daha iyi ve kalitali seçenek sunmak alıcı ve satıcının güvenliği açısından aracinisat seri ilan ve emlak sitesinde üyeliğin veya üyelik altında hizmet vermenin sona erdirilmesi halinde, Kurumsal üyeye üyelik ücreti iade garantisi vermektedir.

Telif Hakları

aracinisat web sitesinin içeriği kendi ekibimizin ve içerik ortaklarımızın oluşturduğu,ilan ve aracinisat kullanıcıları ve ziyaretçilerimizin katkıda bulunduğu seri ilan ve aracinisat verilerden meydana gelmektedir. Web sitemizde yayınlanan tüm metin, grafik, emlak, ilan, araç, araba, sahibinden, ikinci el, ürün, tasarım, haber, teknoloji, şekil ve diğer içerikler aracinisat ve içerik ortaklarına aittir. Yazılı izin olmaksızın aracinisat içeriğinin kısmen de olsa çoğaltılması, yayınlanması ve kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Çerez Kullanımı

Siz kullanıcılarımıza daha zengin ve etkileşimli bir içerik sağlamak amacıyla aracinisat web sitemizin bazı bölümlerinde çerezler (aracinisat) kullanmaktayız. ilanlar aracılığı ile sitemizi ziyaretiniz süresince kullanıcı bilgilerinizin ve tercihlerinizin devamlılığı sağlanmaktadır. Sitemizde kullanılan ilanlar, kullanıcı adınız ve site kullanımındaki tercihleriniz gibi bilgileri içerek ve bilgisayarınıza kaydedilen çok ufak boyutlu dosyalardır. Bu dosyaları internet tarayıcınız aracılığı ile dilediğiniz zaman bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz ve silebilirsiniz.

Kullanıcı Bilgileri

aracinisat web sitemize kayıt olurken girmiş olduğunuz tüm bilgiler gizli tutulur. Ziyaretçilerimizin girmiş olduğu bilgiler, toplu e-posta ve yorumlar veya yazı içerikleri, gönderilmesi gibi kötü amaçlarla kullanılmaz veya hiçbir şekilde üçüncü şahıslara veya kuruluşlara verilmez. aracinisat, ziyaretçi ve kullanıcıların girmiş olduğu bilgi ve verilerden kesinlikle sorumlu değildir. aracinisat, bu verilerden ve bilgilerden uygun görmediğini yayınlamama ve yayından kaldırma hakkına, zorunlu olmamakla birlikte, sahiptir.

Web Sitemizin Hizmetleri ve Bilgileri

aracinisat web sitemiz genelde ilanlar ve alışveriş, emlak, araç, aracinisat, arabam, sunmakla olup sitemizin telif hakları devamlılık göstermektedir telif hakları saklı tutulup kesinlikle aracinisat ürün kaynaklanamaz web sitemizin ilanlarda yazan  aracinisat gizlilik esastır.