VOLVO G 720B 2012 MODEL 850 SAATTE
750.000 TL
ADIYAMAN / ADIYAMAN / AKPINAR ÇAMGAZİ KÖYÜ
İlan No
181
İlan Tarihi
16 Ekim 2017
Model Yılı
2012
Kimden
Sahibinden
Durumu
İkinci el

Açıklamamakinanin hicbir sikintisi yoktur muayyer ve bakimlidirVolvo İş Makineleri beko-loder ve greyder ürün gruplarında ürün geliştirme ile birlikte üretim faaliyetlerini Çin’deki iştiraki olan SDLG firması çatısı altında yürütecek.

Aracinisat.com Volvo İş Makineleri verimliliğini artırmak hedefiyle, gelecek dönemde üreteceği beko-loder ve greyder ürün grupları konusunda önemli kararlar aldı. Buna göre adı geçen ürünlerde Volvo İş Makineleri ürün geliştirme ile birlikte üretim faaliyetlerini Çin’deki iştiraki olan SDLG firması çatısı altında yürütecek.

Aracinisat.com Konuya ilişkin yapılan açıklamada “Volvo İş Makineleri verimliliği esas alan ve maliyetleri disipline eden bir yaklaşımın sonucu olarak operasyonel yapısını yeniden güncelledi. Volvo İş Makineleri’nin 2014 Üçüncü Çeyrek Raporu’nda yer alan açıklamaya göre firmanın Polonya, Hindistan ve Amerika’da ki beko loder ve greyder iş makinesi ürün geliştirme ve üretim faaliyetleri Volvo’ya ait olan SDLG firması tarafından yürütülecek” denildi.

Hedef; müşteri taleplerine daha iyi cevap vermek

Aracinisat.com Açıklama şu ifade ile son buldu: “Üstün mühendislik teknolojisine sahip üretimler gerçekleştiren Volvo İş Makineleri, bu operasyon ile gelişen iş makinaları pazarında ve iş makinaları sektörünün alt segmentlerinde müşteri taleplerine daha iyi cevap vermeyi hedefliyor.”


574
kişi tarafından görüntülenmiştir

İlan Hakkında Yapılan Yorumlar
İlana ait yorum bulunmamaktadır

Benzer İlanlar